Kalan Süre

Haberler

En büyük alıcılar Bedding World'de

Yatak teknolojileri, hammaddeleri ve yan sanayi alanında Türkiye'nin tek ticari platformu Bedding World, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından 18-21 Mart 2021 tarihlerinde kapılarını açacak.
 
Sektörün en büyük alıcılarının bulunduğu ülkelerin ticari ataşelikleri ile yürütülen çalışma neticesinde özellikle İngiltere, Almanya, Romanya, İtalya, Irak, Hollanda, Fransa, Suudi Arabistan ve Amerika’dan fuarı ziyaret etmeye gelecek alım heyetleri, Bedding World katılımcıları ile B2B görüşmeler gerçekleştirecek.
 
 
 
 
CNR Holding'in, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı olarak hayata geçirdiği BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi, Bedding World için yoğun mesai harcamaya devam ediyor. BIA, dünyanın dört bir yanından fuara yoğun ilgi gösteren yatak, yatak ürünleri ve teknoloji alıcılarını özel olarak davet ederek, profesyonel alım heyeti programı kapsamında fuar katılımcıları ile bir araya getirecek.
 
Siz de bu ayrıcalıklı platformda yerinizi alın, Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknolojileri sektörünün tek ticari platformu Bedding World ile yeni alıcılarınızla buluşun