Kalan Süre

Haberler

Uykuya dair her şey için Bedding World geliyor

Yatak sanayine dair her türlü üretim yapan firmaların ve bu üretime tedarik sağlayan yan sanayi sektörünün artık çok özel bir fuarı var.  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek Bedding World, A’dan Z’ye Türk yatak sanayini, on binlerce uluslararası alıcı ile bir araya getirecek. Sektör için şimdiye kadar düzenlenen en kapsamlı ticaret platformu olma özelliğini de taşıyan fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenecek. 
 
 
AR-GE ve inovasyonla üretilen teknoloji harikası yataklardan üretim makinelerine, tekstil malzemelerinden aksesuar, hareketli mekanizma ve iskeletlere kadar yatağa ait her şeyin sergileneceği Beddin World, alanında Türkiye’nin tek ihtisas fuarı olarak sektörün uluslararası marka bilinirliğini de artıracak. 
 
Yatak teknolojileri, hammaddeleri ve yan sanayi alanında Türkiye’nin tek ticari platformu Bedding World- Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, 200 milyon dolar olarak gerçekleşen yatak ihracatını yüzde 50 artırmayı hedefliyor. Siz de, sektörün en büyük ticaret buluşmasında yer alarak iş hacminizi artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için bizimle iletişime geçin.