Kalan Süre

Haberler

Tüm otel yatakları Bedding World’den

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında tüm iş kolları için dünya genelinde önlemler alınmaya devam ediyor. Salgını atlatmada önemli aşamalar kat eden Türkiye, birçok dünya ülkesi gibi yavaş yavaş normalleşme eğilimine giriyor. Bu normalleşme sürecinde, çok sayıda meslek gurubuyla birlikte, faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek olan turizm sektörü de Covid 19’a karşı yeni tedbirler uygulamaya başlayacak. 
 
 
CNR Holding, aylardır misafir ağırlayamayan turizm sektörünün eski ve yeni açılacak işletmelerin tüm yatak ihtiyacını karşılayabilmek için Bedding World Fuarı’nı hayata geçiriyor. Yatak sanayi için üretim yapan firmaların ve bu üretime tedarik sağlayan yan sanayi sektörünün ürün sergileyeceği fuar,  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. 
 
Teknolojik yataklardan üretim makinelerine, tekstil malzemelerinden aksesuar, hareketli mekanizma ve iskeletlere kadar yatağa ait her şeyin sergileneceği Bedding World, on binlerce uluslararası alıcıyı katılımcılarla bir araya getirerek sektörün ticaret hacmine büyük katkı sağlayacak.